Витрати на доставку/пересилку (у т.ч.поштову пересилку) покладаються на Користувача за тарифами відповідного оператора поштового зв’язку.

Користувач вправі обрати один з доступних на сайті способів доставка – «Нова Пошта» або «Укрпошта».

«Новою Поштою» товари відправляються по Україні. «Укрпоштою» товар може бути відправлено до будь-якої країни світу, з якою Україною підтримується поштове сполучення. При відправці за межі України витрати на доставку обумовлюються між Користувачем і «Інтернет-магазином» заздалегідь, і, бажано, до розміщення замовлення. При відправці товару за межі України застосовується повна попередня оплата, включаючи вартість доставки.

Користувач при розміщенні замовлення на сайті «Інтернет-магазину» зобов’язаний вказати свій номер телефону. Товари висилаються тільки за умови попереднього встановлення телефонного зв’язку з Користувачем з метою підтвердження по телефону вказаних Користувачем реквізитів для доставки (прізвище, ім’я та по батькові отримувача, місто доставки, склад (відділення) «Нової Пошти» тощо). У разі не зазначення (невірного зазначення) номеру телефону, або неможливості встановлення телефонного зв’язку з Користувачем через об’єктивні причини (телефон вимкнено, телефон поза межами досяжності мережі зв’язку тощо) відправка товару відкладається до моменту встановлення зв’язку. Ініціатива щодо встановлення телефонного зв’язку, а також витрати на телефонні розмови покладаються на «Інтернет-магазин».

«Інтернет-магазин» відправляє товари не пізніше наступного робочого дня після розміщення замовлення, якщо обрано спосіб оплати «готовікою при отриманні» або не пізніше наступного робочого дня після зарахування у повному обсязі коштів в рахунок оплати товару і доставки, якщо обрано спосіб оплати «банківський переказ».

Витрати на пакування товару бере на себе «Інтернет-магазин». «Інтернет-магазин» зобов’язується упаковувати товари акуратно, надійно і старанно, аби товар дійшов до покупця цілим і неушкодженим.