Натискаючи кнопку щодо своєї згоди з правилами і умовами продажу товарів в Інтернет-магазині «Sweetlana» sweetlana.com.ua (далі – Інтернет-магазин), Користувач погоджується з наступним:

1. Усі правовідносини  між «Інтернет-магазином» і Користувачем регулюються законодавством України.

2. Виставлення товару в «Інтернет-магазині», тобто надання відомостей про товар (описів, каталогів, фотознімків тощо) є публічною пропозицією укласти договір в аспекті статті  699 Цивільного кодексу України, крім випадків, коли продавець явно визначив, що відповідний товар не призначений для продажу.

3. Оформлення Користувачем замовлення на сайті «Інтернет-магазину» означає, що Продавець надав, а покупець отримув усю необхідну і достовірну інформацію про товар, що пропонується до продажу. Вказана інформація розцінена сторонами угоди як така, що відповідає вимогам закону та правилам роздрібної торгівлі щодо її змісту і способів надання. 

4. Оформлення замовлення на сайті Корстувачем являє собою укладення договору купівлі-продажу товару (товарів), що були обрані (добавлені в «корзину») Користувачем.

5. Оплата придбаного товару здійснюєтья Користувачем у зручний для нього спосіб – або готівкою при отриманні товару у відділенні «Нової Пошти», або банківським переказом на картку продавця. В останньому випадку застосовується попередня оплата у розмірі 100% вартості придбаного товару, включаючи вартість доставки. Реквізити банківської картки продавця надсилаються Користувачу у вигляді СМС-повідомлення, на його прохання, після розміщення замовлення на сайті.

6. Витрати на доставку/пересилку (у т.ч.поштову пересилку) покладаються на Користувача за тарифами відповідного оператора поштового зв’язку.

7.  Користувач вправі обрати один з доступних на сайті способів доставки – «Нова Пошта» або «Укрпошта».

8. «Новою Поштою» товари відправляються по Україні. «Укрпоштою» товар може бути відправлено до будь-якої країни світу, з якою Україною підтримується поштове сполучення. При відправці за межі України витрати на доставку обумовлюються між Користувачем і «Інтернет-магазином» заздалегідь, і, бажано, до розміщення замовлення. При відправці товару за межі України застосовується повна попередня оплата, включаючи вартість доставки.

9. Користувач при розміщенні замовлення на сайті «Інтернет-магазину» зобов’язаний вказати свій номер телефону. Товари висилаються тільки за умови попереднього встановлення телефонного зв’язку з Користувачем з метою підтвердження по телефону вказаних Користувачем реквізитів для доставки (прізвище, ім’я та по батькові отримувача, місто доставки, склад (відділення) «Нової Пошти» тощо). У разі не зазначення (невірного зазначення) номеру телефону, або неможливості встановлення телефонного зв’язку з Користувачем через об’єктивні причини (телефон вимкнено, телефон поза межами досяжності мережі зв’язку тощо) відправка товару відкладається до моменту встановлення зв’язку. Ініціатива щодо встановлення телефонного зв’язку, а також витрати на телефонні розмови покладаються на «Інтернет-магазин».

10. У разі замовлення товарів на суму понад 5000 грн. доставка здійснюється безкоштовано, тобто за рахунок «Інтернет-магазину».

11. «Інтернет-магазин» відправляє товари не пізніше наступного робочого дня після розміщення замовлення, якщо обрано спосіб оплати «готовікою при отриманні» або не пізніше наступного робочого дня після зарахування у повному обсязі коштів в рахунок оплати товару і доставки, якщо обрано спосіб оплати «банківський переказ».

12. Витрати на пакування товару бере на себе «Інтернет-магазин». «Інтернет-магазин» зобов’язується упаковувати товари акуратно, надійно і старанно, аби товар дійшов до покупця цілим і неушкодженим.

13. Придбані в «Інтернет-магазині» товари підлягають обміну та/або поверненню на протязі 14 днів, якщо вони не включені до Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172.

14. Будь-які персональні відомості, отримані від Користувача, «Інтернет-магазин» не зберігає і видаляє (знищує) відразу після відправлення товару і отримання оплати за товар.

15. Замовляючи товар, Користувач тим самим стверджує, що він ознайомився з цими умовами, і зрозумів їх. Користувач і «Інтернет-магазин» погоджуються, що в даних умовах викладено усі істості умови договору купівлі-продажу, який вони укладають. Що стосується ціни (цін) товару (товарів), то ціна зазначається безпосередньо біля кожного товару, розміщеного на сайті, і, розміщуючи замовлення на сайті, Користувач погоджується придбати  товар саме за цю вартість.

16. У всьому іншому, що не передбачено в цих умовах, сторони керуються чинним законодавством України.

17. Будь-які судові спори, що можуть виникнути між «Інтернет-магазином» та Користувачем, розглядатимуться Южноукраїнським міським судом Миколаївської області (договірна підсудність).